Робила замовлення на коротку тюль та подушку на стілець. Якість дуже хороша і дуже великий плюс, що тут вам можуть одразу підшити тюль не потрібно шукати де це можна зробити. Дуже приємний менеджер. Рекомендую даного продавця.
Ольга Д.
Отлично
Лада Т.
Очень плохо
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Олена Т.
Плохо
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
2.08.25 отримала штори блекаут, які мали були 100% світлонепроникні згідно опису. Того ж дня виявила, що вони світло пропускають, написала продавцю в вайбері. 3.08.25 мені відповіли, я скинула додаткові фото і відео, і останнє повідомлення, яке мені написав представник продавця було таке: "Так на тканині видно о попадають сонячні промені але ж у кімнату вони не проходять, ми повідомимо керівництву і вам у понеділок відпишимо на рахунок цієї ситуації." 4.08 мали відписатись мені, вже 13.08, а нічого так і не сказали. Якщо ви зі сторони кімнати (а не з вулиці) бачите на шторі, де на неї потрапляє світло - це значить, що вона світло пропускає.
Вікторія О.
Отлично
Олександр Ж.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Світлана К.
Очень плохо
не розумію 2 дня формувати замовлення(((( а потім просто взяти і самостійно скасувати це як???
Робила замовлення на коротку тюль та подушку на стілець. Якість дуже хороша і дуже великий плюс, що тут вам можуть одразу підшити тюль не потрібно шукати де це можна зробити. Дуже приємний менеджер. Рекомендую даного продавця.
2.08.25 отримала штори блекаут, які мали були 100% світлонепроникні згідно опису. Того ж дня виявила, що вони світло пропускають, написала продавцю в вайбері. 3.08.25 мені відповіли, я скинула додаткові фото і відео, і останнє повідомлення, яке мені написав представник продавця було таке: "Так на тканині видно о попадають сонячні промені але ж у кімнату вони не проходять, ми повідомимо керівництву і вам у понеділок відпишимо на рахунок цієї ситуації." 4.08 мали відписатись мені, вже 13.08, а нічого так і не сказали. Якщо ви зі сторони кімнати (а не з вулиці) бачите на шторі, де на неї потрапляє світло - це значить, що вона світло пропускає.
не розумію 2 дня формувати замовлення(((( а потім просто взяти і самостійно скасувати це як???
Дуже гарна якість товару та чудове обслуговування