Якістю задоволення все швидко і якісно ) в майбутньому буду замовляти ще )
Олеся Т.
Дуже погано
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Магазин не раджу, пошиття косо-криво, ще і відмова з їх боку. Бо я бачила замовлення, яке прислали, до цього випадку - криві стрічки, захват тканини в стрічку, то було сором таке забирати. А тепер замість вибачення, вони просять передплату. Раджу уважно оглядати замовлення
Олена К.
Відмінно
Як завжди відмінно! Дуже дякую.
Лидия Д.
Відмінно
Замовляю вдруге,від замовлення тільки гарні враження,РЕКОМЕНДУЮ!!!
Быстрая доставка, хорошая цена,очень довольна, красивые шторы, спасибо, рекомендую :) !!!
Швидко відправили, гарна якість та ціна.
Все сподобалося.Швидко і якісно.
Якістю задоволення все швидко і якісно ) в майбутньому буду замовляти ще )
Магазин не раджу, пошиття косо-криво, ще і відмова з їх боку. Бо я бачила замовлення, яке прислали, до цього випадку - криві стрічки, захват тканини в стрічку, то було сором таке забирати.
А тепер замість вибачення, вони просять передплату. Раджу уважно оглядати замовлення
Як завжди відмінно! Дуже дякую.
Замовляю вдруге,від замовлення тільки гарні враження,РЕКОМЕНДУЮ!!!